Çınardere Mah. Gençlik Cd. Lakin Sk. No:2 Pendik/İSTANBUL

Hakkımızda

2014 yılında kurulan Genel Vinç sistemleri fenni muayene ve belgelendirm hizmetlerinin yanı sıra; Periyodik Bakım, Tamir ve Bakım, Teknik Destek, Test- Muayene, ve Satış alanlarında hizmet vermektedir. 2016 yılı sonunda araç ve ekip sayısını %300 artırma başarısı gösteren Genel Vinç sistemleri özel ölçü ve tasarım gerektiren vinç kurulumları, portal vinç, gezer köprü vinç, pergel vinç, monoray vinç, sabit vinç, asansör vinç imalatı ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

Eğitimci kadrosu ve güçlü ekibiyle kısa sürede ses getiren ve önemli projelerde yer alan bir firma olarak dikkatleri üzerine çeken Genel vinç sistemleri sektörün en güçlü vinç firması olma yolunda yer almaktadır

Misyonumuz : Kalite

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek açısından güven ve kalite kriterlerini benimsiyoruz.
  • Verdiğimiz hizmetlerin belirlenen özelliklere uygunluğu, hatasız olması, performans derecesinin yüksekliği ve sürekliliği bize her zaman kalitenin kazandığını göstermiştir.

Vizyonumuz : İnovasyon

  • Ürettiğimiz hizmetleri inovasyon sürecinde değerlendirmek, çalışanların katılımıyla yaratıcı çözümler ortaya koymak, her zaman ortak bir fikir oluşturmak ve uygulamak. Tüm bunların sonucu olarak ekonomik, sosyal ve artı değer kazanç sağlamak.

Sık Sorulan Sorular
Soru1.
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Cevap1
Lütfen çift tırnak gibi özel karakterler kullanmayınız.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat