Çınardere Mah. Gençlik Cd. Lakin Sk. No:2 Pendik/İSTANBUL

Profesyonel Hizmet Veren Genel Vinç Sistemleri

Profesyonel Hizmet Veren Genel Vinç Sistemleri

2014 yılında kurulmuş olan Genel Vinç Sistemleri oldukça kapsamlı bir şekilde vinç bakım ve vinç onarım alanında sizlere yardımcı olmaktadır. Hizmetleri kapsamında fenni muayene ve belgelendirme dışında da sizlere geniş bir hizmet ağı sunuyor. Bunlar içerisinde:

  • Periyodik bakım
  • Tamir ve bakım
  • Teknik destek
  • Test ve muayene
  • Satın alanlarında hizmet

Olmak üzere kapsamlı bir alandan yürüme sağlar. Firma ilerleyen zaman diliminde yerinde saymak yerine 2016 yılına geldiğinde ekipman sayısını %300 şeklinde arttırmıştır. Genel Vinç Sistemleri özel ölçü ve tasarım gerektiren vinç kurumları, portal vinç, gezer köprü vinç sistemleri gibi imalatlar içerisinde de yer alıyor. 

Firma eğitimli kadrosu ve güçlü ekibi sayesinde kısa sürede sektör içerisinde ses getirmeye başlamıştır. Önemli projelerde yer alarak bu sektör içerisinde büyük firmalardan biri olmaya başlamıştır.

Genel Vinç Sistemleri Hizmet Alanları – Vinç Bakım

Genel Vinç hizmetleri kapsamında vinç bakım hizmeti vermektedir. Tecrübeli ekiplerle birlikte gereken bakım ve onarım hizmetleri sağlanır. Bakım sırasında elektrik bakımları ve mekanik bakım, onarımları da sağlanır. Kısacası oldukça geniş bir hizmet ağı sunar. Bunun dışında firma üzerinden 7/24 vinç servis hizmeti almanız da mümkündür. Sizlere bu anlamda teknik destek sağlanarak sorun anında çözüme kavuşturulur. Yedek parça hizmetleri kapsamında da geniş bir alandan ilerleme sağlıyor. Yetkili kişilerden fiyat bilgisi almanız mümkündür. En uygun fiyat seçeneklerini sunarak kaliteli ürünleri sizlere ulaştırır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat